Przeprowadzki Międzynarodowe

Łatwa przeprowadzka międzynarodowa

Firma przeprowadzkowa

Relokacja międzynarodowa

Międzynarodowa przeprowadzka może być jednym z najbardziej stresujących doświadczeń w życiu. Od chwili rozpoczęcia procesu do momentu rozpakowania ostatniego pudełka musimy podejmować nieskończoną liczbę decyzji z nią związanych – nie wspominając o kosztach przeprowadzki.

Wiemy, ponieważ jako międzynarodowa firma przeprowadzkowa każdego dnia relokujemy ludzi pomięzy krajami i kontynentami. Mamy w tej dziedzinie ponad 130 lat doświadczenia.

Każdego roku obsługujemy międzynarodowo ponad 35 000 klientów. Działamy w 38 krajach poprzez 69 biur. To wyróżnia nas w branży globalnych relokacji.

"Widzimy, że dokonujesz dużych ruchów"

Dlaczego? Sanelo sprawia, że przeprowadzka jest łatwa i prosta. Zarezerwuj przeprowadzkę w 3 prostych krokach.

01

Wypełnij nasz prosty formularz zapytania

02

Przeprowadź wirtualne oszacowanie wielkości przeprowadzki

03

Zaakceptuj wycenę, a my zajmiemy się resztą!

Play Video

Kalifornia do Londynu

2020 | Martin Johnson

Ucz się więcej

Dlaczego warto wybrać Sanelo?​

Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu możesz zaufać, że zajmiemy się każdą częścią Twojej przeprowadzki. Doskonale znamy i rozumiemy logistykę oraz szczegóły związane z przeprowadzką międzynarodową, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się bezstresową podróżą. Odkryj nasze najważniejsze wskazówki, a także dodatkowe usługi, gdy zostaniesz klientem Sanelo. 

London

Przeprowadzka międzynarodowa nigdy nie była łatwiejsza

Przeprowadzki Międzynarodowe

Sanelo, międzynarodowa firma przeprowadzkowa, zaprojektowana, aby ułatwić Ci wszystko na każdym kroku. Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią rodziny Santa Fe Relocation. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu możesz nam zaufać, że zajmiemy się każdą częścią Twojej przeprowadzki. Aby uzyskać więcej informacji na temat przeprowadzek międzynarodowych, zadzwoń do nas, aby uzyskać bezpłatną wycenę już dziś.

Oferujemy usługi międzynarodowych przeprowadzek „od drzwi do drzwi”, które obejmują specjalistyczne pakowanie i rozpakowywanie, magazyny zapewniające bezpieczne przechowywania rzeczy oraz inne usługi związane z dostawą mienia w miejscu docelowym — zaspokojenie wszystkich Twoich potrzeb w zakresie przeprowadzek staje się proste i łatwe.

100+
nagród
35.000
przeprowadzek rocznie

130+
lat doświadczenia
38
krajów i 60 języków

Opinie naszych klientów

Nie wierz nam na słowo!

Korzyści z wyboru Sanelo, jako firmy przeprowadzkowej

Jesteśmy po to, aby uczynić to prostym

Dlaczego Sanelo?

Profesjonalizm: Nasz wysoko wykwalifikowany zespół zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie Twojej przeprowadzki. Ponad 1000 osób mówiących w ponad 60 językach w 38 krajach na całym świecie, doświadczony zespół Sanelo gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Personalizacja: Dostosowujemy nasze usługi do Twoich konkretnych potrzeb, zapewniając spersonalizowaną przeprowadzkę. Mając na uwadze naszą zdolność do pomyślnej realizacji ponad 35 000 przeprowadzek lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych każdego roku, otrzymanie usługi najwyższej jakości jest oczywiste.

Ochrona: Oferujemy bezpieczne opcje transportu statkiem i samolotem z ochroną tranzytową przesyłki, które odpowiadają Twojej przeprowadzce. Dzięki temu zapewniamy wygodną i sprawną przeprowadzkę.

Sanelo, Twój specjalista od relokacji. Skontaktuj się z nami, aby zorganizować bezproblemową przeprowadzkę.

FAQs

Dowiedz się więcej o planowanej przeprowadzce

Co to jest Sanelo?

Sanelo to wiodąca międzynarodowa firma przeprowadzkowa specjalizująca się w upraszczaniu i usprawnianiu przeprowadzek na całym świecie, aby zapewnić naszym klientom bezstresowe doświadczenie. Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystko, od profesjonalnego pakowania po sprawne rozpakowanie i bezpieczne przechowywanie. Ponadto zapewniamy nieocenioną pomoc przy odprawie celnej i pomagamy w poruszaniu się po zawiłościach etapów międzynarodowych. Jako wiodąca firma przeprowadzkowa zajmująca się przeprowadzkami lokalnymi i międzynarodowymi, dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka przebiegała sprawnie i niezawodnie, aby przeprowadzka do nowego domu była łatwa i beztroska.

Ochrona przesyłek ma na celu ochronę artykułów gospodarstwa domowego i rzeczy osobistych przed utratą i/lub uszkodzeniem podczas transportu lotniczego, drogowego, morskiego lub przechowywania w kraju lub międzynarodowym. Naprawdę zalecamy wykupienie zabezpieczenia przesyłki, aby zabezpieczyć wszystkie Twoje rzeczy osobiste podczas podróży. Możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje towary przed niepewnością związaną z przenoszeniem i/lub przechowywaniem. Na początkowych etapach wyceny szczegółowo przeprowadzimy Cię przez nasze plany ochrony przesyłki.

Twoja przeprowadzka do nowego domu to coś więcej niż tylko przeprowadzka; jest to płynne przejście i ekscytujący proces. Od momentu podjęcia decyzji o przeprowadzce do dnia, w którym osiedlisz się w nowym domu, nasze dążenie do doskonałości jest najważniejsze. Zapewniamy bezstresową podróż, a Twój własny ekspert od relokacji pomoże Ci na każdym kroku. Nasi eksperci od relokacji będą Cię wspierać od wstępnego badania domu, poprzez dostawę i zamieszkanie w nowym domu. Nasi koordynatorzy przeprowadzek dbają o to, aby każda usługa przeprowadzkowa odpowiadała Twoim potrzebom i pasowała do Twojego harmonogramu. Rozpocznie się to od ankiety przed przeprowadzką, będzie kontynuowane, aż do pakowania i rozładunku, a następnie będzie kontynuowane w miarę podróży Twoich przedmiotów w podróż, którą można śledzić za pomocą naszej partnerskiej technologii. Jeśli przeprowadzasz się za granicę, Twój ekspert ds. relokacji może pomóc Ci w zrozumieniu przepisów importowych i celnych obowiązujących w miejscu docelowym.

Od list przewozowych i rezerwacji przesyłek po odprawę celną i formalności – zarządzamy absolutnie wszystkim, więc Ty nie musisz tego robić.

Dodatkowe usługi przeprowadzkowe

Konto bankowe HSBC Expat – zyskaj specjalne korzyści tylko dla klientów Sanelo.

Apartamenty z obsługą — jeśli potrzebujesz miejsca na nocleg, a Twój dom nie jest jeszcze gotowy, dokładnie to sprawdzimy.

Przelew walutowy — chcesz otrzymać lokalną walutę?

Przeprowadzka zwierzaka – zabierz ze sobą swojego futrzanego członka rodziny? Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje za pośrednictwem naszych partnerów zajmujących się relokacją zwierząt domowych.

Połączenie z mediami — pozwól nam połączyć Cię z najlepszymi dostawcami usług komunalnych w Twoim nowym obszarze.

Jakieś pytania

Nasi eksperci od relokacji zadbają o szczegóły, zapewniając sprawną i bezproblemową przeprowadzkę. Zaufaj nam, a Twoja przeprowadzka będzie bezpieczna i efektywna, niezależnie od miejsca docelowego.

ESTIMATE ENQUIRY FORM

For what moves you