Medzinárodné Sťahovanie z ....?

Medzinárodné sťahovanie uskutočnené jednoducho

 Sťahovacia spoločnost

Medzinárodná relokácia

Medzinárodné Sťahovanie môže byť jednou z najstresujúcejších skúseností v živote. Od okamihu začatia tohto procesu, až po vyprázdnenie poslednej krabice musíme robiť neustále rozhodnutia – a to ani nehovoríme o nákladoch.

Vieme to, pretože ako medzinárodná Sťahovacia spoločnosť každý deň premiestňujeme ľudí naprieč krajinami a kontinentmi. Máme viac ako 130 rokov skúseností so sťahovaním.

Každý rok slúžime viac ako 35 000 medzinárodným zákazníkom. Pôsobíme v 38 krajinách prostredníctvom 69 kancelárií. Vynikáme v globálnej relokácii.

"Wir sehen, dass Sie große Schritte unternehmen."

prečo? Sanelo uľahčuje Sťahovanie. Zarezervujte si sťahovanie v 3 jednoduchých krokoch

01

Vyplňte náš jednoduchý dopytový formulár

02

Vyplňte virtuálny prieskum

03

Prijmite cenovú ponuku a my sa postaráme o zvyšok!​

Play Video

Kalifornien nach London

2020 | Martin Johnson

Mehr wissen

Prečo si vybrať Sanelo?

Môžete dôverovať, že sa postaráme o každú časť vášho sťahovania. Rozumieme logistike a detailom medzinárodného Sťahovanie, a preto naši zákazníci si môžu užiť cestu bez stresu. Keď sa stanete zákazníkom Sanelo, objavte naše najlepšie tipy, ako aj niektoré doplnkové služby.

London

Uskutočniť medzinárodný presun nebolo nikdy jednoduchšie

Medzinarodné Sťahovacie spoločnosti

Sanelo, medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa sťahovaním domov, navrhnutá tak, aby vám uľahčila prácu na každom kroku. Sme hrdí, že sme súčasťou rodiny Santa Fe Relocation. S viac ako 130-ročnými skúsenosťami nám môžete dôverovať, že sa postaráme o každú časť vášho sťahovania. Pre viac informácií o medzinárodnom sťahovaní nám zavolajte a získajte svoj bezplatný odhad ešte dnes.

Ponúkame služby medzinárodného sťahovania od dverí k dverám, ktoré zahŕňajú špecializované balenie a vybaľovanie, požiadavky na bezpečné uloženie vašich vecí a ďalšie cieľové služby – všetky vaše potreby pri sťahovaní sú uľahčené.

Sme tu preto, aby sme to uľahčili

100+
Ocenení

35.000
Sťahovaní každý rok

130+
Rokov skúseností           
38
Krajín a 60 jazykov

Recenzie od našich zákazníkov

Neberte nás len za slovo!

Prečo práve Sanelo?

Na každom kroku vašej cesty presídľovania je tu Sanelo, aby vaše medzinárodné presťahovanie bolo jednoduché, bez stresu a bezproblémové.

Výhody pri voľbe Sanelo ako vašej sťahovacej spoločnosti:

Profesionalita: Náš vysoko kvalifikovaný tím zabezpečuje profesionálne služby v každej fáze vášho sťahovania. S viac ako 1 000 ľuďmi, ktorí hovoria viac ako 60 jazykmi v 38 krajinách po celom svete, Sanelo už len svojim monžstvom talentov zaručuje najvyššiu úroveň profesionality. 

Prispôsobenie: Naše služby prispôsobujeme vašim špecifickým potrebám, čím zabezpečujeme personalizovaný zážitok zo sťahovania. A keď vezmete do úvahy schopnosť úspešne dokončiť viac ako 35 000 miestnych, diaľkových a medzinárodných presunov každý rok, potom je poskytovanie služieb najvyššej kvality samozrejmosťou.

Ochrana: Ponúkame možnosti bezpečnej lodnej a leteckej dopravy s ochranou zásielky, ktorá vyhovuje vášmu presunu. Dosahujeme tak pohodlné a efektívnejšie sťahovanie.

Sanelo, vaša spoľahlivá voľba v medzinárodných sťahovacích spoločnostiach.

FAQs

Zistite viac o svojom plánovanom presťahovaní

Čo je Sanelo?

Sanelo je popredná medzinárodná sťahovacia spoločnosť, ktorá sa špecializuje na zjednodušenie a zefektívnenie sťahovania po celom svete s cieľom poskytnúť našim klientom zážitok bez stresu. Naše komplexné služby zahŕňajú všetko od profesionálneho balenia až po efektívne vybalenie a bezpečné skladovanie. Okrem toho poskytujeme neoceniteľnú pomoc pri colnom odbavení a pomáhame vám orientovať sa v zložitosti medzinárodných krokov. Ako popredná sťahovacia spoločnosť v oblasti miestnych a medzinárodných sťahovaní sa zaviazali k hladkému a spoľahlivému sťahovaniu, aby bol prechod do nového domova jednoduchý a bezstarostný.

Ochrana zásielky je navrhnutá tak, aby chránila tovar v domácnosti a osobné veci pred stratou a/alebo poškodením pri preprave letecky, po ceste, po mori alebo pri skladovaní v domácom prostredí. alebo medzinárodne. Naozaj odporúčame vziať si ochranu zásielky, ktorá zakryje všetky vaše osobné veci, keď si berú na cestu premiestňovania. Môžete si byť istí, že sa snažíme chrániť váš tovar pred neistotou pri premiestňovaní a skladovaní. Počas počiatočných fáz vášho odhadu vás podrobne prevedieme našimi plánmi ochrany zásielok.

Vaše sťahovanie do nového domova je viac než len presťahovanie; je to plynulý prechod a vzrušujúci proces. Od chvíle, keď sa rozhodnete presťahovať, až po deň, keď sa usadíte vo svojom novom dome, je náš záväzok k dokonalosti prvoradý. Zabezpečíme cestu bez stresu s vašim vlastným odborníkom na premiestňovanie, ktorý vám pomôže na každom kroku. Naši odborníci na premiestňovanie vás budú podporovať od počiatočného prieskumu domu, cez doručenie a usadenie sa vo vašom novom dome. Naši koordinátori sťahovania sa postarajú o to, aby každá sťahovacia služba vyhovovala vašim potrebám a vyhovovala vášmu harmonogramu. Začne to prieskumom pred presunom, pokračuje balením a sťahovaním a pokračuje, keď sa vaše položky vydávajú na vlastnú cestu, ktorú je možné sledovať prostredníctvom našej partnerskej technológie. Ak sa sťahujete do zahraničia, váš odborník na premiestňovanie vám môže pomôcť pochopiť dovozné a colné pravidlá vašej destinácie. Od baliacich zoznamov a rezervácií zásielok až po colné odbavenie a papierovanie spravujeme úplne všetko, takže vy nemusíte.

Doplnkové sťahovacie služby

Bankový účet HSBC Expat – získajte špeciálne výhody len pre zákazníkov spoločnosti Sanelo.

Apartmány s obsluhou – Ak potrebujete ubytovanie, ak váš dom nie je pripravený, starostlivo ho preveríme.

Prevod meny – Potrebujete získať miestnu menu?

Presťahovanie domáceho maznáčika – privediete svojho chlpatého člena rodiny? Získajte všetky potrebné informácie prostredníctvom našich partnerov pre premiestňovanie domácich zvierat.

Utility Connection – Spojíme vás s najlepšími poskytovateľmi služieb vo vašej novej oblasti.

Máš otázky?

Jednoducho zavolajte nášmu tímu priateľských odborníkov na sťahovanie alebo nám napíšte správu.

ESTIMATE ENQUIRY FORM

For what moves you